Розпочате на Майдані «полювання на відьом» - зрада інтересів України і українців. Таку думку висловив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Сальдо, коментуючи інцидент, що стався на Майдані 31 грудня із співробітницею гуманітарного фонду, яка збирала кошти для лікування онкохворої дівчинки, повідомляє прес-служба ПР.

«У революційному запалі агресивні молодики на кожного, хто викликає у них сумнів, наліво і направо вішають ярлики провокаторів. Принижувати людину тільки тому, що вона не тиняється цілодобово серед страйкарів і не вигукує гасла, сформульовані опозиційними ідеологами, - аморально. А те, що обшук, відібрані благодійні кошти і приниження спровоковані народним депутатом - аморально удвічі», - вважає політик.

Він підкреслив, що насильство і провокації для представників ВО «Свобода» стають правилами. «Схоже, «патріоти» від «Свободи» вважають, що вандалізм, насильство і мародерство - це символи незалежного і демократичного суспільства. Якщо такі правила стануть типовими для українців, країну чекає громадянська війна», - зазначив Сальдо.

Також, на його думку, нетерпимість і агресію в учасників протесту провокує навіювання їм ідеологами майдану нібито виключного права представляти думку народу. «Красива завіса, створена ЗМІ, поступово відкривається, і ми бачимо справжнє обличчя «революціонерів» від опозиції, які окупували центр столиці. Безумовно, на майдан приходить чимала кількість порядних людей, які щиро бажають змін і кращого майбутнього. Але узурпація народної думки, переслідування інакомислення, пошук «ворога» в кожному, хто зайшов з іншої київської вулиці і розпочате «полювання на відьом» - зрада інтересів України і українців», - резюмував народний депутат.

Як раніше повідомляв ForUm, у співробітниці гуманітарного фонду «Глобальна служба допомоги» відібрали гроші, зібрані на Євромайдані, за вказівкою нардепа від «Свободи».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220