Інформація, поширена у соціальних мережах і деяких ЗМІ про участь співробітників аеропортів Луганська та Чернівців у всеукраїнському страйку, не відповідає дійсності. Про це кореспонденту Forum'у повідомили представники зазначених підприємств.

Так, у Луганському міжнародному аеропорту офіційно спростували дану інформацію. «Ніхто з членів трудового колективу ні в якому страйку участі не брав. Інформація про страйк Луганського аеропорту - це провокація», - говориться в офіційному повідомленні.

В свою чергу колектив міжнародного аеропорту Чернівців також не розглядав можливість прийняття участі у всеукраїнському страйку. «Не збиралися і не збираємося. Не знаємо, звідки береться така інформація. Ми працюємо в звичайному режимі», - сказали в приймальні на підприємстві.

Крім того, з аеропортом Миколаєва зв'язатися не вдалося, але в Миколаївській обласній державній адміністрації повідомили, що їм нічого не відомо про підготовку страйку.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав оголосити всеукраїнський страйк - спочатку попереджувальний, а потім безстроковий.

Голова Незалежної профспілки гірників України і Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець заявив, що страйки потрібно проводити на базі дотримання законодавства.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147
Классические туфли мужские