Управління Державтоінспекції Києва спростовує інформацію про побиття інспектором помічника народного депутата.

Як повідомляє прес-служба столичного Департаменту ДАІ, інцидент стався вчора, 7 січня, близько 16:00 біля контрольного пункту «Пирогово».

Інспектор ДАІ за порушення правил рядності руху зупинив автомобіль TOYOTA FJ CRUISER з індивідуальним номерним знаком «Поярков». Інспектор, підійшовши до водія, відрекомендувався, пояснив йому причину зупинки і попросив надати для перевірки відповідні документи.

В ході перевірки за відповідними базами ДАІ з'ясувалося, що зазначений автомобіль вже неодноразово порушував правила дорожнього руху, зокрема, не зупинився на вимогу співробітника міліції. З огляду на це, інспектор склав два протоколи про порушення.

«Водієві було запропоновано передати водійське посвідчення, щоб долучити його до матеріалів справи про адміністративні порушення. Водій Поярков категорично відмовився виконати цю законну вимогу, не погодився підписувати протоколи, висловлював своє невдоволення діями інспектора і почав дзвонити знайомим», - повідомили у відомстві.

Через деякий час до КП прибуло близько півтора десятка машин. Їхні водії припаркували транспорт на узбіччі з порушенням правил.

«Ті, хто прибув, почали перешкоджати діяльності наряду ДПС. Водії і пасажири цих авто підійшли до працівників ДАІ з ліхтариками і відеокамерами, почали хапати одного з інспекторів за формений одяг, світити йому в обличчя. Ці дії можна оцінити як перешкоджання виконанню службових обов'язків співробітникам міліції», - йдеться в повідомленні.

Згодом один з них, який назвався помічником народного депутата, заявив, що співробітник ДАІ вдарив його в обличчя. На місце інциденту викликали швидку допомогу та для детального огляду заявника його доправили в одну з лікарень міста.

«Службовою перевіркою встановлено, що інспектор нікому з учасників цієї події не наносив тілесних ушкоджень», - підкреслили в ДАІ.

Наразі проводиться детальна перевірка дій всіх учасників.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

145