Прокуратура Київської області притягнула до дисциплінарної відповідальності вісім посадових осіб Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області, повідомили в прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням відомства, інспектори порушили низку вимог законів України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про тваринний світ», «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та інші.

Зокрема, чиновники не вживали достатніх заходів для усунень виявлених порушень закону, не залучали винних осіб до відповідальності, не забезпечували належний контроль за виконанням внесених приписів і неналежно виконували заплановані заходи.

Щодо дотримання вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» вони не провели жодної перевірки.

Зазначений орган до прокуратури направляв матеріали з дрібними фактами. Наприклад, інспектори направили матеріали про стягнення збитків, заподіяних рибним запасам на суму 51 гривня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

106
Туфли осень-зима Everest