Печерський районний суд Києва сьогодні розгляне справу останнього заарештованого під час зіткнень на вулиці Банковій у Києві 1 грудня 2013 року - Ярослава Притуленка. Про це повідомляє Радіо «Свобода».

3 січня через відсутність сторони обвинувачення суд переніс розгляд справи активіста.

Адвокат Притуленка Віталій Касько заявив, що ця відмова суду припинити переслідування його підзахисного - це порушення прийнятого парламентом і підписаного Президентом закону «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Цей документ звільняє від відповідальності осіб, які були учасниками акцій протесту і масових заходів у період з 21 листопада до дня вступу закону в силу.

Закон також визначає, що всі кримінальні провадження і провадження щодо вчинення адміністративних правопорушень, відкриті у зв'язку з подіями в період з 21 листопада і до дня набрання чинності закону, підлягають закриттю.

Нагадаємо, 23 грудня 2013 року Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», який Верховна Рада України прийняла 19 грудня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2806