Печерський районний суд Києва сьогодні розгляне справу останнього заарештованого під час зіткнень на вулиці Банковій у Києві 1 грудня 2013 року - Ярослава Притуленка. Про це повідомляє Радіо «Свобода».

3 січня через відсутність сторони обвинувачення суд переніс розгляд справи активіста.

Адвокат Притуленка Віталій Касько заявив, що ця відмова суду припинити переслідування його підзахисного - це порушення прийнятого парламентом і підписаного Президентом закону «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».

Цей документ звільняє від відповідальності осіб, які були учасниками акцій протесту і масових заходів у період з 21 листопада до дня вступу закону в силу.

Закон також визначає, що всі кримінальні провадження і провадження щодо вчинення адміністративних правопорушень, відкриті у зв'язку з подіями в період з 21 листопада і до дня набрання чинності закону, підлягають закриттю.

Нагадаємо, 23 грудня 2013 року Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування і покарання з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань», який Верховна Рада України прийняла 19 грудня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2805
Туфли осень-зима Everest