У 2013 році Україна перевиконала плани щодо обсягів експорту зерна нового врожаю.  Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«У 2013 році ми перевиконали запланований обсяг експорту зернових. Це дуже важливо, адже є показником організації роботи вітчизняної зернової логістики. Так, до нового року аграрії відправили за кордон 18,5 мільйона тонн зерна. А це на понад 4 мільйона тонн більше, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року. Показник дуже високий», − зазначив Присяжнюк.

За словами міністра, найвищих темпів поставок зернових на зовнішні ринки вдалося досягти у листопаді та грудні. Так, у листопаді аграрії відправили за кордон 4,6 мільйона тонн зерна, а в грудні – 4,4 мільйона тонн.
 
«Наше зерно сьогодні висококонкурентне на ринку, про що свідчить високий попит на нього. Тому ми й надалі працюватимемо над відкриттям нових ринків. І Україна вже довела, що відіграє велику роль у забезпеченні світової продовольчої безпеки. У наступному році ми працюватимемо над закріпленням таких позицій», − додав Присяжнюк.
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

884