В Україні розпочалася реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

Реєстрація на ЗНО - 2014 триватиме з 3 січня до 5 березня 2014 року. В межах часу, відведеного на реєстрацію, майбутні абітурієнти зможуть самостійно в будь-який зручний для них час сформувати заяву - реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, створеної фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти, яка буде розміщена на веб-сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Особам, які з якихось причин не зможуть самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, варто звернутися за допомогою в один з пунктів реєстрації, які діятимуть у кожній області. Інформація про розміщення та графік роботи пунктів реєстрації буде опублікована на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Як і в минулому році, вносити зміни в реєстраційні дані у 2014 році можна лише до 19 березня.

Під час зовнішнього оцінювання абітурієнти будуть складати тести з 14 предметів: української мови та літератури, математики, історії України, російської мови, фізики, хімії, географії, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов, світової літератури.

Абітурієнт може обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

Тестування розпочнеться 3 червня (іноземна мова) та завершиться 27 червня (світова література).

Як зазначають у Міносвіти, графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти. Зовнішнє незалежне оцінювання з географії проводитися 14 червня (у суботу). Тестування з української мови та літератури відбудеться у 2 сесії. Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання будуть проводити з 4 по 11 липня 2014 року.

Результати учасників основної сесії зовнішнього оцінювання оголосять до 8 липня 2014 року; результати абітурієнтів, які братимуть участь у додатковій сесії - до 17 липня.

На відміну від минулого року тестування з історії України та математики пройде в одну, а не дві сесії.

Крім того, в цьому році в порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання внесені деякі уточнення, щоб абітурієнти не мали спокуси використовувати не лише мобільні телефони, але і будь-які інші технічні пристрої. Так, Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році абітурієнту під час здачі тесту забороняється мати при собі не тільки засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування, але і їхні окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів або пристроїв.

Також у 2014 році абітурієнти, не згодні з рішеннями регламентних комісій регіональних центрів оцінювання якості освіти, можуть оскаржити їх, подавши протягом 7 робочих днів відповідну заяву до українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, ЗНО в Україні в 2013 р. проходило з 3 по 27 червня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

785