Лідер громадської організації «ОПЛОТ» Євген Жилін звернувся до тих прихильників євроінтеграції, які вважають допустимим силовий варіант у боротьбі за власні переконання, і запропонував їм помірятися силою.

«Я знаю, кому служать Ваші ідеологи, і хто вони за своєю суттю. Кому Ви служите, руйнівники, я стверджувати не можу. Але точно не своєму народу і не своєму серцю. В серці Бог. З Вами і вашими ідеологами Бога немає і не буде», - написав Жилін в заяві, опублікованій на сайті ГР «Український вибір», повідомляє прес-служба руху.

Він нагадав, що в Україні є чимало противників європейського вектора інтеграції, які «не хочуть, щоб їхні діти жили в одностатевих сім'ях і замість мами і тата у них були Партнер 1 Партнер 2; люди, яким подобається нормальна їжа, а не фаст-фуд».

Лідер «Оплоту» впевнений, що судові заборони на проведення референдуму щодо вибору зовнішньополітичного вектора інтеграції продиктовані передусім відсутністю правдивих аргументів на користь ЄС. «Після того як Президент став на бік народу, ви вирішили залякати нас силою», - зазначив він.

Крім того, Жилін нагадав, що біля пам'ятника Ватутіну викликав на бій представників УНА-УНСО, але «охочих помірятися силою з рівними не знайшлося досі». Тому він від імені спортивної команди «ОПЛОТ» викликав усіх прихильників євроінтеграції, які хочуть доводити свою правоту силою кулаків, битися в клітці в бою без правил.

«Ви знаєте, в бою допомагає Бог, ось і подивимося, на чиєму він боці. Я на своїй землі. Живіть Сильно!», - підсумував лідер «Оплоту».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

306