Влада має намір і надалі йти шляхом побудови європейської України, відстоювання національних інтересів нашої країни, глибокої модернізації економіки і послідовного підвищення якості життя громадян. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час свого новорічного звернення до співвітчизників.

При цьому Президент зазначив, що підвищена турбота держави приділятиметься тим, хто її особливо потребує, зокрема, пенсіонерам, дітям, великим сім'ям, інвалідам.

«Послідовна політика соціальної справедливості, заснована на президентських соціальних ініціативах, - це гарантія незворотності цього шляху», - підкреслив Віктор Янукович.

Підбиваючи підсумки 2013 року, він зазначив, що рік, можливо, був найважчим в історії України.

«Це був рік досягнень та викликів, розчарувань і нових надій. Але, за великим рахунком, 2013 рік став для нас роком прогресу. Через майдани і національні круглі столи, політичні суперечки і відвертий діалог ми йдемо шляхом порозуміння і національної консолідації. Шлях цей дуже тернистий. Але ми його повинні пройти разом, пліч-о-пліч. Переконаний: економічні труднощі та політичні чвари минулого року тільки загартували нас. Це наш досвід, наші уроки і наші спільні історичні іспити. І в 2013 році, незважаючи на всі виклики, ми гідно склали іспит на державну зрілість», - заявив Президент України.

Він додав, що наша країна продовжує працювати над угодою з Європейським Союзом, відновила дружні, братерські відносини з Росією і здійснила справжній прорив у відносинах з Китаєм.

«Ми забезпечуємо дієву рівновагу між Заходом і Сходом, не поступаючись ні на крок своїми національними інтересами. Ці кроки дають нам реальну можливість з упевненістю дивитися вперед, зберігаючи в новому 2014 році високі соціальні стандарти і направляючи необхідні ресурси на прискорений розвиток конкурентоспроможного національного виробництва», - підкреслив Віктор Янукович.

Президент України особливо наголосив, що наша країна - це велика родина, життя якої ґрунтується на базових людських цінностях - любові, доброті, справедливості, мирі і злагоді.

«А в сім'ї, як відомо, всяке буває. Бувають і непорозуміння, і сварки. Але зазвичай у новорічну ніч всі члени сім'ї збираються разом, залишаючи в минулому всі непорозуміння, і планують своє спільне майбутнє. Вірю в те, що у нас достатньо мудрості і досвіду, любові і доброти, щоб залишити в минулому недовіру і конфлікти, і йти далі шляхом діалогу і порозуміння. Незалежно від політичних поглядів, українці продемонстрували один одному і всьому світу спільну відповідальність за долю країни», - сказав Президент.

Він висловив надію на те, що 2014 рік стане для громадян України роком єдності, розвитку і успіху. «Від усієї душі бажаю вам міцного козацького здоров'я, удачі у всіх ваших добрих справах і починаннях, справжньої любові та взаємоповаги, простого людського щастя», - підсумував Глава держави.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1040