Фрегат Військово-морських сил Збройних сил України «Гетьман Сагайдачний» з персоналом національного контингенту на борту у складі екіпажу корабля, підрозділу спеціального призначення та вертолітного загону зустріне 2014 рік, проводячи патрулювання в Аденській затоці.

Як повідомив начальник прес-центру, прес-секретар Командування Військово-морських сил Збройних сил України капітан 1 рангу Олег Чубук, у новорічну ніч «Гетьман Сагайдачний» буде знаходитися на відстані декількох сотень морських миль від порту Джібуті, який він залишив 26 грудня з метою виконання завдань шостого, останнього патрулювання в рамках операції НАТО з протидії піратству на морі «Океанський щит».

Основним завданням патрулювання, яке триватиме до 3 січня 2014 року, є забезпечення безпеки судноплавства в певних районах Аденської затоки, зокрема, біля узбережжя Сомалі, передає «УНІАН».

Прес-секретар додав, що це вперше в історії українських ВМС, що корабель флоту Новий рік зустрічає в океанській зоні.

Планується, що 3 січня наступного року український національний контингент візьме участь в операції Європейського Союзу «EU NAVFOR ATALANTA».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1094