Жоден працівник бюджетної сфери Києва не зустріне Новий рік без зарплати. Про це заявив в.о. голови Київської міськадміністрації Анатолій Голубченко на прес-конференції.

«Увечері 30 грудня ми проплатили всім комунальним підприємствам та бюджетним установам заробітну плату повністю. За винятком того, що на цей момент не проплатили ще тільки «Київпастрансу» зарплату за листопад і 10 днів грудня. Але завтра казначейство працює, і я дав доручення працювати всю ніч і виписувати платіжки. Завтра на картку кожного співробітника «Київпастранс» буде нарахована зарплата», - заявив Голубченко.

Він підкреслив, що виплати стали можливі завдяки втручанню Президента України і його дорученню уряду, який виділив у бюджет Києва майже 255 млн. гривень на ці цілі. Тому Анатолій Голубченко висловив подяку Віктору Януковичу за те, що він приділив особливу увагу Києву.

Голубченко підкреслив, що 31 грудня будуть погашені всі заборгованості та виплачені зарплати.

Кабінет Міністрів додатково виділив бюджету Києва 254,7 млн гривень на заробітну плату працівникам бюджетної сфери.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову до 30 грудня вирішити питання з погашенням заборгованості із зарплат працівникам бюджетних установ Києва.

24 грудня Галина Герега закрила сесію Київради через 10 хвилин після відкриття. В зал у приміщенні Солом'янської райдержадміністрації, де проводилося засідання, зайшли народні депутати від опозиції і затребували пояснити, чому їх не пускали на засідання. Депутати не розглянули жодного питання порядку денного. Вони встигли лише прийняти за основу цю повістку.

Герега заявила, що через зрив сесії Київради бюджетники міста (медики і педагоги) не зможуть отримати муніципальні надбавки за останні місяці цього року, а працівникам «Київпастрансу» не буде погашений борг по зарплаті.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

431