В 2014 році Україна продовжить інтенсивний діалог з Європейським Союзом. Про це заявив міністр закордонних справ України Леонід Кожара у своєму привітанні закордонним українцям з нагоди Нового року та Різдва Христового, повідомляє прес-служба МЗС.

«Шановна українська громадо! Дорогі співвітчизники! Прийміть щирі вітання з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим! Проходить рік, який був сповнений викликів, драматичних подій та надзвичайно складних завдань. Разом з тим вважаю: у нас є всі підстави вступати в 2014-й з оптимізмом», - зазначив він.

За словами Кожари, Україна провела величезну роботу з підготовки до укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. «Інтенсивний діалог з ЄС на цю тему буде обов'язково продовжено в наступному році. Ми надзвичайно результативно завершили головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Ми забезпечили нову динаміку відносин з Росією та країнами СНД», - підкреслив він.

«Вірю в притаманні українському народу мудрість і виваженість, які дозволять нам остаточно подолати ускладнення в нашому внутрішньополітичному житті. У наступному році наше ключове завдання - створення сприятливих зовнішніх умов для розвитку України, модернізації її економіки, реалізації європейських реформ, зростання добробуту її громадян. Впевнений: у цій роботі ми завжди будемо відчувати щиру підтримку закордонних українських громад», - підсумував міністр.

Нагадаємо, на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна і ЄС не підписали Угоду про асоціацію.

Президент Віктор Янукович підтвердив наміри України в найближчій перспективі підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

240