У питанні проведення внутрішньопартійного референдуму комуністи діють абсолютно по-європейськи. Про це заявив директор Центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.
 

«Справа в тому, що проведення такого референдуму - це внутрішньопартійне питання, оскільки там вислухають думки членів партії. І це якраз і відповідає європейським нормам суспільства», - сказав він.

Експерт підкреслив, що якщо партійна верхівка не відображає позицію членів партії, а робить ставки на закулісні домовленості і торги, політичних перспектив у такої партії немає, повідомляє «ГолосUA».

Золотарьов також нагадав, що, наприклад, у Швейцарії не так давно пройшов референдум, на якому швейцарці, шляхом даного референдуму, обмежили розміри окладів провідних топ-менеджерів.

«Чи можна таке уявити в Україні?! Чи можна уявити, що українці обмежать оклади Ахметова, Коломойського чи Фірташа?! Звичайно, це не реально.. А там, у Швейцарії, це повсякденність. І на референдуми виносяться як питання абсолютно, як нам здається, не важливі, так і дуже серйозні, які зачіпають економіку країни», - підсумував він.

Нагадаємо, раніше лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що Компартія України прийме рішення щодо голосування або неголосування за проект державного бюджету на 2014 рік тільки після проведення внутрішньопартійного референдуму, де буде озвучено аналіз головного фінансового документа та запропоновані норми щодо його соціальної спрямованості. Він констатував, що питання прийняття бюджету є визначальним для будь-якої держави, якої б країни світу це не стосувалося.

Компартія питанню прийняття бюджету завжди приділяла особливу увагу, тому що від нього залежить, як розподіляється національне багатство, яка соціальна політика в державі. «Компартія не підтримувала бюджети попередніх років, написані під диктовку МВФ, які були орієнтовані на інтереси олігархів. Тому що вони не були бюджетами розвитку, а були бюджетами соціального геноциду, які практично знищили соціальні пільги, медицину, освіту. Однак, сьогодні політична та економічна ситуація склалася таким чином, що без голосів комуністів бюджет країни не буде прийнято. І це ставить партію перед непростим вибором», - підкреслив Симоненко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

175