Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив про необхідність збалансованого перерозподілу бюджетних коштів між центром і регіонами з урахуванням невеликих населених пунктів. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Глава уряду зазначив, що в Україні створився дуже великий перекіс між фінансуванням столиці, великих міст, обласних центрів, середніх і невеликих населених пунктів.

«Тому потрібно поступово перерозподіляти кошти і підтягувати рівень життя в невеликих населених пунктах. Знову ж таки це пов'язано з рівнем розвитку промисловості. У цих населених пунктах повинні створюватися підприємства, нові робочі місця, тоді вони зможуть отримувати як власні доходи, так і дотації з центру», - сказав прем'єр.

Він також підкреслив, що на сьогодні в Україні планувати бюджет на середньостроковий період неможливо через нестійкі економічні умови. «Для нас середньострокове планування можливе тільки тоді, коли ми вийдемо на стійкі темпи зростання, а це, до речі, залежить не лише від економіки, але ще і від політичної стабільності», - сказав Азаров.

Прем'єр також висловив надію на поліпшення економіки в 2014 р. Він повідомив, що проектом держбюджету на 2014 р., який знаходиться у Верховній Раді, зберігається діюча ставка ПДВ, а податок на прибуток пропонується знизити на 1%: «Це дозволить підприємствам використовувати цей відсоток для модернізації виробництва або на інші цілі на власний розсуд».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

4012