Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову забезпечити фінансування ремонтно-реставраційних робіт і робіт з реконструкції Національного музею Тараса Шевченка. Таке доручення Глава держави дав під час проведення Ради регіонів у четвер, повідомляє прес-служба Президента.

«2014 стане роком широкого відзначення 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. У рамках підготовки до святкування в Національному музеї Тараса Шевченка та його філіях у Києві тривають масштабні ремонтно-реставраційні роботи», - йдеться в повідомленні.
Як зазначають у Президента, доручення підписано у зв'язку з тим, що через зрив опозицією сесії Київської міської ради, на якій повинні були розглядатися питання бюджету міста, зокрема, щодо фінансування робіт у музеї, виникла небезпека зриву графіка робіт. У зв'язку зі сформованою ситуацією, колектив музею звернувся до Президента з проханням не допустити зупинки робіт.

«Вже у березні відвідувачі зможуть побачити оновлений музей, який повинен відповідати всім сучасним стандартам», - наголошується в повідомленні.

Заходи щодо святкування, в тому числі і міжнародні, заплановані відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка» від 11 квітня 2012 року.

Україна сподівається, що 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка буде святкуватися на міжнародному рівні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

343