Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян обмежити поїздки в гірничо-лісовій місцевості на автомобільному транспорті в Криму через можливе утворення льоду на дорогах, повідомили в прес-службі управління ДСНС у Криму.

За даними Кримського регіонального центру з гідрометеорології у Криму в період з 31 грудня 2013 року по 7 січня 2014 року очікується підвищення температури повітря вдень до +10.
Відповідно в гірській місцевості вдень розпочнеться інтенсивне танення снігу, при цьому синоптики обіцяють вночі зниження температури повітря до -3, що призведе до утворення льоду на автомобільних дорогах, передають «Українські новини».

За даних погодних умов пересування по автодорозі на плато Ай-Петрі значно ускладнюється.
Зараз дорога закрита у зв'язку з тим, що проїзд здійснюється лише по одній смузі, відповідно, можуть виникнути труднощі в пересуванні транспорту.

До того ж існує загроза сходження снігових мас об'ємом до 100 куб. м, у результаті чого може заблокуватися проїзд і постраждати люди.

Рятувальники звертаються до всіх жителів і гостей Криму з проханням по можливості обмежити поїздки в гірській місцевості на автомобілях, але в разі здійснення поїздки автомобіль повинен бути відповідним чином підготовлений: зимова гума та засоби протиковзання (ланцюги), а водієві необхідно при собі мати лопату.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126