За дванадцять місяців 2013 року в Криму відпочило 5 млн 890 тис. осіб. Про це повідомляє Курортно-інформаційний центр з посиланням на міністра курортів і туризму АРК Олександра Лієва.

«Незважаючи на те, що минулий рік не побив рекордів, його можна вважати одним із кращих», - зазначив міністр.

Він розповів, що кількість відпочивальників у Криму за 2013 рік поступається на 4% рекордному 2012 року (6 млн 134 тис.), але при цьому на 3,7% більша, ніж автономію відвідали у 2011 році (5 млн 676 тис.) і на 2,6% більше показників 2010 року (5 млн 739 тис.).

«Особливо порадував результат просування кримського оздоровлення навесні. У цей період півострів відвідало більш ніж на 20% більше туристів, ніж у минулому році», - уточнив Лієв.

За його словами, основним фактором, що зіграв на зниження турпотоку, стало аномальне похолодання у вересні та жовтні.

Разом з цим міністр вказав на тенденцію зростання податкових зборів з підприємств санаторно-курортного комплексу автономії: «За одинадцять місяців цього року 825 легально працюючих готелів і санаторіїв сплатили до бюджету Криму 542 млн грн».

«Разом з тим основна частина доходів від туризму залишається в тіні, оскільки чотири мільйони туристів як і раніше воліють зупинятися в приватному секторі, роботу якого важко координувати й аналізувати», - пояснив Лієв. На його думку, вирішити цю проблему дозволить обов'язкова категоризація усіх об'єктів розміщення Криму. «Вже в наступному році категоризація дозволить зробити цей сегмент туристичного ринку прозорим, що позначиться і на сервісі, і на надходженнях до бюджету», - запевнив міністр.

Раніше Лієв заявив, що категоризація стане основною особливістю кримського курортного сезону 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

151
Классические туфли мужские