Співробітниками відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, Одеського міського управління міліції був проведений санкціонований обшук в одній з квартир у Приморському районі міста, у результаті якого п'ятеро осіб притягнуті до адміністративної і двоє - до кримінальної відповідальності, повідомляє ВЗГ ГУМВС в Одеській області.

Правоохоронці провели обшук у рамках кримінального провадження, яке раніше було розпочате слідчим відділом Приморського РВ за статтею 303 (сутенерство) Кримінального кодексу України.

На момент візиту працівників міліції за вказаною адресою знаходилися 7 чоловік. Як з'ясувалося, це були 5 представниць «найдавнішої професії», а також їхня 38-річна адміністратор і 35-річний чоловік, який сприяв наданню платних інтимних послуг.
 
 
Правоохоронці встановили, що всього на ниві кохання «працювали» 10 молодих жінок. «Працювали» вони у дві зміни, у зв'язку з чим був навіть складений відповідний графік. За зв'язок між «жрицями кохання» і потенційними клієнтами відповідала адміністратор. При цьому і вона, і дівчата були письмово проінструктовані про те, як треба поводитися з клієнтом: тут же лежали зошити з докладним переліком правил поведінки. А ось житлом, продуктами харчування, випивкою, транспортом і охороною жінок забезпечував той самий 35-річний чоловік. За свої послуги він отримував 50% від заробітку дівчат, частину з яких віддавав адміністраторці як «заробітну плату».

Під час обшуку у квартирі було виявлено та вилучено близько 5000 гривень, 23 мобільні телефони, які дівчата використовували для зв'язку з клієнтами, а також зошити і комп'ютерну техніку з обліковими записами, які в них зберігалися.
 
Наразі відносно жінок, які займалися наданням інтимних послуг за гроші, складені адміністративні протоколи за ст.181 -1 (заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адміністратору ж і сутенеру повідомлено про підозру у скоєнні кримінального злочину, передбаченого частиною 2 статті 303 (сутенерство) Кримінального кодексу України. Їхні дії караються позбавленням волі на строк від 4 до 7 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

126