Росія разом з купівлею облігацій розглядає й інші способи фінансової підтримки України, заявив міністр фінансів РФ Антон Сілуанов.

«Гроші були вже вчора (інтерв'ю було взято на днях. - Ред.) направлені в українські папери - три мільярди доларів, ми отримали сьогодні вже ці папери, так що угода відбулася. Далі ми з українськими колегами будемо вести переговори щодо подальших інвестицій ФНБ в папери України, передає РІА «Новости».

Щодо термінів будемо визначатися, а також будемо розглядати й інші інструменти, які можуть бути спрямовані на підтримку бюджету і на підтримку фінансового ринку України», - сказав Сілуанов в ефірі телеканалу «Росія 24».

«Серед наших пропозицій є й інші, відмінні від Фонду національного добробуту пропозиції», - додав він.

Як раніше повідомляв ForUm, Національний банк України отримав перший транш російського кредиту в розмірі 3 млрд доларів шляхом викупу Росією облігацій зовнішньої державної позики.

24 грудня прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Росія отримала перший транш українських єврооблігацій обсягом 3 мільярди доларів.

Як відомо, на засіданні Українсько-Російської міждержавної комісії під головуванням президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна 17 грудня було прийнято рішення про зниження вартості російського газу для України на третину - до 268,5 долара за тисячу кубометрів, а також про купівлю Росією євробондів України на 15 мільярдів доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1116