Українські народні депутати повинні переходити від проголошення загальних ідей до реалізації економічних. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час підсумкової прес-конференції заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький.
«Те, що ВР не проголосувала бюджет, особливо в частині вугільної промисловості, вплине на українців. Але ми вийдемо з цієї ситуації. Та хотілося б, щоб нардепи переходили від загальних ідей свободи і демократії до більш економічних, тому що я відповідаю за реальний сектор», - сказав Ставицький.

На його думку, політичні суперечки не повинні позначатися на виплаті зарплат українцям.
«Мене кожен день простою хвилює. Поки хтось страйкує і виходить на майдани, я абсолютно не проти цього... але щодня 150 тисяч шахтарів спускаються в шахти, а їх чекають сім'ї і їм потрібно виплачувати зарплати. А вони забезпечують близько 40% енергоринку країни. Це світло, тепло і т.д., тобто те, чим користуються всі громадяни країни. Це мене, як міністра, хвилює найбільше щодня», - зазначив міністр.
Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді прийняти державний бюджет на 2014 рік з доходами 392,404 млрд грн і витратами 447,294 млрд грн.

Верховна Рада визначила особливості процедури розгляду і прийняття проекту Закону України про державний бюджет на 2014 рік.

20 грудня голова Верховної Ради Володимир Рибак достроково закрив ранкове засідання парламенту й оголосив, що наступне пленарне засідання відбудеться 14 січня 2014 року.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

135