Вчора частина медиків-волонтерів залишила Майдан через конфлікт з, імовірно, штабною медслужбою Майдану, повідомляє Лівий берег.

«Коли були сутички на Банковій, штабу ще не було. На Банковій працювали самоорганізовані бригади медиків-волонтерів та Червоний хрест. Їх ми і нагородили, оскільки вони працювали в найважчих умовах. Ще поки ми чекали за сценою, підбіг співробітник медслужби Майдану і почав кричати, мовляв, всі ви тут ряжені, самозванці, провокатори. Все це на очах наших колег з Варшави - страшна ганьба», - розповідає віце-президент ради Євген Найштетик.

Загалом нагородили 18 осіб: 9 з Червоного хреста, 9 - з об'єднання Медики-волонтери Майдану. Після нагородження біля сцени їх зустріла охорона Майдану, якою командував все той же чоловік, нібито з медслужби, повідомляє «Кореспондент».

«Ми знаємо тільки, що його звати Андрій. Ніби як співробітник Ханенка, голови медслужби Майдану. Попередньо ми повідомляли про нагородження медслужби, в тому числі - Ханенка. Всі лікарі пред'явили свої посвідчення. Цей Андрій заявив, що червоні хрести вільні, а волонтери повинні негайно піти з Майдану або пояснити, чому вони знаходяться там без ліцензії. Командир медиків Червоного хреста вивів всіх лікарів за периметр, щоб уникнути розвитку конфлікту», - сказав Євген.

Медики-волонтери прийняли рішення залишити Майдан, передавши всі зібрані медикаменти Червоному хресту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148