Розслідування побиття журналістки Тетяни Чорновіл знаходиться на контролі міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, процесуальне керівництво здійснюється Генеральною прокуратурою України. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю МВС України.

Згідно з повідомленням, напад на Чорновіл будуть розслідувати найбільш досвідчені працівники Центрального апарату МВС, кримінальне провадження передається в Головне слідче управління МВС України. Зараз на місці працює потужна слідчо-оперативна група на чолі з першим заступником міністра внутрішніх справ України Віктором Дубовиком, який безпосередньо керує роботою підлеглих.

«Вже відомо, що в автомобілі Чорновіл був знайдений відеореєстратор, проте родичі постраждалої не віддали його працівникам міліції для встановлення причини нападу. До того ж, не обійшлося і без деяких народних депутатів, які прибули на місце події, і постійно втручалися в початкову роботу слідчо-оперативної групи. У зв'язку з цим було прийняте рішення про повторний огляд місця події», - наголошується в повідомленні.

При цьому МВС закликає родичів повернути відеореєстратор, адже він не тільки є речовим доказом, але і дасть можливість об'єктивно оцінити ситуацію, яка склалася.

Зараз у міліції розглядають кілька версій нападу на Чорновіл. «Одна з них - провокація. Адже, як відомо слідству, активістка неодноразово залишалася на ніч у Будинку Профспілок і пересувалася виключно у супроводі інших осіб. В ніч нападу вона була одна, тому, можливо, нападники цим і скористалися», - йдеться в повідомленні міліції.

Міліція почала розслідувати побиття невідомими журналістки Тетяни Чорновіл.

Президент України Віктор Янукович доручив міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку терміново вжити всіх необхідних заходів для розслідування побиття журналістки Тетяни Чорновіл, яке відбулося у вівторок вночі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130