Народний депутат України, заступник голови парламентської фракції Партії регіонів, перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації Олена Бондаренко закликала правоохоронні органи з особливою увагою поставитися до розслідування інциденту, що стався з громадською активісткою Тетяною Чорновіл.

«Насильство, яке народилося з подій, що відбуваються в Києві в кінці листопада-грудні, простимульованих опозицією, зараз в неконтрольованої формі виливається в напади на звичайних людей у повсякденному житті, на звичайних вулицях», - звернула увагу народний депутат.

Вона підкреслила, що влада, безумовно, відповідає за збереження громадського порядку, так само, як і опозиція - відповідає за те, що стимулювала і спонукала людей до агресії та насильства. «Але сьогодні опозиція підписалася в тому, що не контролює ситуацію. І доказом цього є інцидент з громадською активісткою Тетяною Чорновіл. Незважаючи на те, що громадські лідери беруть участь у масових заворушеннях, б'ють скло, що неприпустимо, все ж, неприпустимо вчиняти щодо них насильство», - переконана Бондаренко.

«Як перший заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації звертаюся до тих, хто знає хоч якісь подробиці щодо того, як допомогти міліції в розслідуванні цього інциденту, - повідомте про це. Крім того, в Інтернеті є повідомлення про те, що подія зареєстрована на відеореєстратор. Якщо у когось є відповідна інформація - прохання надати її в МВС для подальшого розслідування. Закликаю також правоохоронні органи з особливою увагою поставитися до розслідування даного інциденту. А Тетяні - швидше оговтатися від події», - заявила парламентарій.

Нагадаємо, міліція почала розслідувати побиття невідомими журналістки Тетяни Чорновіл.

Президент України Віктор Янукович доручив міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку терміново вжити всі необхідні заходи для розслідування побиття журналістки Тетяни Чорновіл, яке відбулося у вівторок вночі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148