Завдяки призначеним додатковим потягам Укрзалізниця запропонувала пасажирам на 10 - 12 січня майже 130 тисяч місць в потягах, що прямують з Західної України і Криму у всі куточки України та зарубіжжя. При цьому, на кожний день запропоновано близько 140 тисяч квитків на потяги між усіма регіонами України.

«Для виїзду з Західної України на зазначені дати пасажирам запропоновано майже 70 тис. місць, з них 28% ще залишаються у вільному продажу. Для виїзду з Криму пасажирам запропоновано 60 тис. місць, у продажу - 61% місць», - повідомляють у прес-центрі УОЗ.

За даними системи booking.uz.gov.ua, 24 грудня в продажу ще залишаються 855 місць у потягах, які 10-12 січня курсуватимуть зі Львова до Києва. З Сімферополя до Києва на зазначені дати залишається у продажу понад 3,7 тисяч квитків.

Нагадаємо, на період новорічних та різдвяних перевезень (25 грудня - 13 січня) Укрзалізниця вже призначила 18 додаткових потягів. Завдяки призначеним додатковим потягам у період пікових перевезень, які очікуються з 26 по 30 грудня 2013 року, в середньому щодоби пасажирам було запропоновано майже 150 тис. місць на потяги, що прямують в усі регіони України. Зокрема, у кримському напрямку - 11,9 тисяч місць, у західному - 23,1 тисяч місць.

Станом на 24 грудня, Укрзалізниця відкрила продаж квитків на додаткові потяги між Києвом, Львовом, Вінницею, Ужгородом, Івано-Франківськом, Сімферополем, Миколаєвом; Львовом, Донецьком, Сімферополем і Дніпропетровськом; Харковом, Ужгородом і Євпаторією, а також Ужгородом і Одесою, Сімферополем та Івано-Франківськом.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127