На хвилі очікуваного зростання цін на золото зараз вигідно купувати інвестиційні монети.

Таку думку висловили опитані експерти.

«Золоті зливки та інвестиційні монети сьогодні ідеальний спосіб, як заощаджень, так і заробітку. Ціна на золото досягла свого мінімуму. Знижуватися вона вже не буде, це буде менше собівартості його видобутку», - розповів президент Української біржі дорогоцінних металів Сергій Ніколаєнко.

На думку експерта, зараз важливіше, коли і з якою швидкістю золото буде зростати вгору.

«У будь-якому випадку воно буде зростати, тому зараз особливо вигідно інвестувати в монети і злитки. Куди вигідніше, ніж в долари або євро. Статистика НБУ про це зайвий раз свідчить», - додав він.

Голова правління банку «Хрещатик» Дмитро Гриджук погодився, що ажіотажний попит на інвестиційні монети на початку грудня викликаний бажанням українців заробити на очікуваному зростанні цін на золото.

«Попит на інвестиційні монети спостерігається переважно в моменти зниження цін на золото. Тому ми бачимо такі рекордні показники. Досягнувши свого дна, золото почне зростати в ціні. Так що зараз саме час купувати інвестиційні монети», - додав банкір.

Нагадаємо, що згідно зі статистикою НБУ, з 2 до 16 грудня цього року реалізовано 11 300 інвестиційних монет на суму 64,1 млн. грн.

При цьому, за весь листопад територіальні управління НБУ та уповноважені банки реалізували 4600 золотих і срібних інвестиційних монет на суму 9,8 млн. грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

87