Розширення Митного союзу піде на користь державам - членам МС і всьому регіону.

Про це президент Росії Володимир Путін сказав перед початком засідання Вищої Євразійської економічної ради на рівні глав держав у Москві.

«Переконаний, розширення числа членів євразійського об'єднання піде на користь не тільки учасникам, а й регіону в цілому, зрозуміло, при дотриманні ними всіх вимог нашої організації», - сказав Путін, повідомляє «УНІАН».

Він вважає, що інтеграційний процес країн трійки цікавий для багатьох партнерів по СНД. За словами Путіна, Вірменія і Киргизія виявили бажання стати учасниками Митного союзу і виконали значний обсяг роботи в цьому напрямку.

Путін повідомив, що сьогодні буде розглянуто «дорожню карту» подальших заходів з приєднання Вірменії, в стадії узгодження знаходиться аналогічний документ щодо Киргизії.

«Маємо намір і надалі надавати Єревану і Бішкеку необхідні заходи підтримки, при цьому повинен бути дотриманий природний баланс інтересів країн МС і держав - кандидатів на приєднання до цього інтеграційного об'єднання», - сказав Путін.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Микола Азаров перебуває з одноденним робочим візитом у Росії з метою участі у засіданні Вищої Євразійської економічної ради (ВЄЕР) на рівні глав держав, яке проходить сьогодні у Москві.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278