Міністерством екології та природних ресурсів України за поданням прокуратури Київської області анульовано ліцензії двох підприємств на провадження господарської діяльності щодо збирання, заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Згідно з повідомленням, прокуратура області за участю фахівців органів держконтролю провела перевірки дотримання суб'єктами господарювання, які за договорами зобов'язані здійснювати збір і утилізацію імпортованої тари і пакувальних матеріалів.

У результаті перевірки встановлені випадки, коли підприємства не виконують умови договору. Зокрема, вони не здійснюють збір, заготівлю та утилізацію імпортованої тари і пакувальних матеріалів, у зв'язку з відсутністю необхідних виробничих потужностей, або ж взагалі не знаходяться за місцем своєї реєстрації, отримані ж кошти присвоюють. Їхні чиновники зловживають службовим становищем, підробляють офіційні документи, вносячи до них завідомо неправдиві відомості.

За результатами перевірок прокурорами розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами порушень при поводженні з відходами як вторинною сировиною.

У діяльності двох підприємств Києво-Святошинського району, які здійснювали господарську діяльність щодо збирання, заготівлі та утилізації імпортованої тари і пакувальних матеріалів, виявлено порушення, їм анульовані ліцензії.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

76