Рух автотранспорту по другій частині тунелю на Поштовій площі відкриють до кінця 2013 року. Про це, як передає кореспондент Forum'у, повідомив сьогодні під час робочої виїзної наради віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

«Наше завдання - відкрити рух до кінця цього року, а в наступному - закінчити питання, пов'язані з обробкою і благоустроєм. Таким чином, будуть побудовані всі шість об'єктів, необхідні для створення магістралі безперервного руху від вулиці Набережно-Хрещатицької до Набережного шосе», - повідомив він.

За словами віце-прем'єра, загальний обсяг фінансування робіт з облаштування розв'язки становить 426 млн грн, з яких на сьогодні профінансовано з держбюджету 181 млн грн, з місцевого - 140 млн грн. Крім того, до кінця року планується профінансувати ще близько 40 млн грн, а в наступному році - приблизно 70 млн грн для завершення оздоблювальних робіт.

Також Вілкул підкреслив, що після відкриття руху по другій частині тунелю на Поштовій площі пропускна здатність магістралі від Набережно-Хрещатицької до Набережного шосе збільшиться з 85 до 110 тис. автомобілів на годину.

Анастасія Піка,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

101