Лідер польської партії «Солідарність» й екс-президент Польщі Лех Валенса вважає, що Президент України Віктор Янукович вдало грає як з Європейським Союзом, так і з Росією. Про це Лех Валенса сказав в ефірі польського телеканалу TVN24, пише «Gazeta.ua».

«Президент Янукович добре грає: витягує, що можна, з Росії, але все одно знає, що буде в Європі. Євросоюз на даному етапі не може заповнити нішу незадоволеної Росії, і тому домовляється з росіянами», - вважає Валенса. Також він зазначив, що Віктор Янукович «дуже хитрий».

При цьому Валенса позитивно оцінив створення народного об'єднання «Майдан», про що було оголошено 22 грудня в Києві на Майдані Незалежності.

За його словами, тепер необхідно виділити з протестувальників найбільш активних людей. «Поки це тільки віче, а на вічі не вирішуються проблеми», - додав польський політик.

Як повідомлялося раніше, в інтерв'ю газеті Rzeczpospolita Лех Валенса заявив, що в Україні немає лідера, великого суспільного руху або єдиної партії, які могли б демократичним способом повалити нинішню владу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

131