Міліція вилучила майже сім тонн піротехнічної продукції, повідомляє управління по зв'язках з громадськістю МВС України.

Згідно з повідомленням, зараз увага правоохоронців зосереджена, передусім, на припиненні реалізації населенню несертифікованої та простроченої піротехнічної продукції напередодні Нового року та різдвяних свят, а також на виявленні осіб, які займаються виготовленням саморобної вогнепальної продукції.

Зокрема, співробітники міліції перевірили понад 500 торгових закладів, що мають відповідні ліцензії МВС для реалізації піротехнічних засобів, майже 5,5 тис. ринків, у тому числі і стихійних, а також інші місця реалізації піротехніки.

У результаті перевірок міліціонери встановили понад 250 фактів продажу піротехнічної продукції без будь-яких дозвільних документів.

У той же час, за інформацією правоохоронців, найбільше піротехнічної продукції вилучено в Миколаївській області: загальна вага азартного вогнепального товару склала майже 2,5 тонни. У Харківській області міліція знайшла майже 2 тонни такої продукції і в Києві - майже 1 тонну підозрілої піротехніки.

За порушення правил торгівлі піротехнічними засобами до адміністративної відповідальності притягнуто 248 осіб. Ще 43 людини притягнуті за протиправне застосування піротехніки.

Правоохоронці звертаються до реалізаторів і громадян, які бажають придбати піротехніку до Нового року, відповідально ставиться до вимог законодавства, щоб зберегти здоров'я.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

73