Літак авіакомпанії «Бєлавіа» (Білорусь), який слідував рейсом Тбілісі - Мінськ, здійснив екстрену посадку в Києві через нездужання пасажирки. Про це повідомляється на сайті авіакомпанії.

«24 грудня літак Boeing/737-500 Національної авіакомпанії «Бєлавіа» під час виконання рейсу №В2-736 за маршрутом Тбілісі - Мінськ після вильоту в Мінськ здійснив незаплановану посадку в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ).

Причиною стала необхідність надання екстреної медичної допомоги одному з пасажирів. Громадянка Грузії, що прямувала до Мінська, відчула нездужання», - йдеться в повідомленні.

Бортпровідниками рейсу і лікарем, що перебував серед пасажирів, була надана екстрена медична допомога, надано кисневий балон. Екіпаж провів зниження. Незважаючи на всі дії екіпажу і лікаря, пасажирка знепритомніла, поінформували у компанії.

Командир екіпажу повітряного судна прийняв рішення про виконання посадки за маршрутом прямування в аеропорту «Бориспіль» для надання медичної допомоги. Наземні служби заздалегідь були повідомлені про ситуацію на борту. Літак приземлився в київському аеропорту о 5.15 за мінським часом, де його вже зустрічала карета швидкої допомоги. В аеровокзальному комплексі жінці була надана кваліфікована медична допомога. Пасажирка продовжила подорож. Вона вилетіла з Києва до Мінська о 10.25 рейсом «Бєлавіа» №В2-844 і приземлиться об 11.30.

«Літак, який прямував з Тбілісі, приземлився в Мінську о 7.21, затримка склала 1 годину 21 хвилину. На борту перебували 39 пасажирів», - зазначили в «Бєлавіа».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

110