Працівникам бюджетної сфери Києва не будуть виплачені заробітні плати за листопад і грудень 2013 року. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час брифінгу заявила секретар Київської міської ради Галина Герега.

За її словами, додаткові субвенції з держбюджету, а це понад 200 млн грн, не будуть використані за призначенням до кінця року, оскільки для цього не були внесені відповідні зміни до міського бюджету.

«До сьогоднішнього дня не було прецеденту, коли фінансові питання розподілу додаткових субвенцій держбюджету вирішувалися без внесення змін у держбюджет», - заявила вона.

Разом з тим на брифінгу перед засіданням Київради Герега заявляла, що для виплати зарплат бюджетникам з держбюджету було виділено 130 млн грн, за рахунок яких планувалося виплатити зарплату за листопад і грудень. Крім того, 38 млн грн були виділені на виплату муніципальної надбавки медикам та освітянам.

Герега не виключає зупинки транспорту, оскільки не буде виплачена заробітна плата за жовтень, листопад, грудень працівникам «Київпастрансу».

При цьому вона заявила, що більше не має наміру скликати сесію Київради до кінця поточного року. «Я не буду проводити сесію і не буду скликати її до Нового року, оскільки не можу працювати в таких умовах», - сказала вона.

У свою чергу депутат міськради Юрій Бондар повідомив журналістам у кулуарах, що нардепи попросять Герегу провести сесію. «До Нового року ми, швидше за все, не встигнемо, але після свят, після 15 січня, необхідно буде проводити сесію і вносити зміни в бюджет.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119