Із Запорізької області в Москву невідомими була відправлена посилка з трофейним німецьким єдиним кулеметом MG-34, повідомили в прес-службі Центрального митного управління Брянської митниці.

Згідно з повідомленням відомства, під час митного огляду міжнародної посилки, яка слідувала з м. Токмак Запорізької області в м. Пушкіно Московської області, брянські митники виявили частини німецького кулемета. У митній декларації вкладення посилки було задекларовано як «мотоциклетний шолом - 2».
 

Експертиза показала, що виявлений предмет є зібраним в єдине ціле основних частин вогнепальної автоматичної зброї, а саме: ствольною коробкою і затвором 7,92 мм єдиного кулемета MG-34.

Німецький єдиний кулемет MG-34 офіційно був прийнятий на озброєння Вермахта з 1939 року. Вважається класикою світової збройової справи. Знахідка брянських митників вказує на «чорних копачів», які заробляють «на війні». Бойовий трофей має сліди корозії, віддаленої іржі і забруднень.

За даним фактом відносно невстановленої особи порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 226.1 КК РФ, що передбачає кримінальну відповідальність за незаконне переміщення через митний кордон Митного союзу основних частин вогнепальної зброї.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

142