Сьогодні, 23 грудня, Апеляційний суд Донецької області повернув звання лейтенанта екс-дільничному інспектору Петровського районного відділення міліції міста Донецька Руслану Сутковому, який був засуджений до 10 років за зґвалтування кийком затриманого. Про це повідомляють «Новини Донбасу».

Також у званні були відновлені його спільники - військовослужбовець Вадим Чижов і підполковник міліції Олег Заєць, які отримали раніше умовні терміни.

«Виключити з вироку рішення суду про позбавлення Суткового спеціального звання «лейтенант міліції», про позбавлення Чижова військового звання «солдат» і Зайця спеціального звання «підполковник міліції». У решті вирок залишити без змін», - говориться в рішенні суду.

Апеляцію потерпілого Михайла Бєлікова залишили без задоволення.

Нагадаємо, 17 червня 2012 року в опорному пункті №5 Петровського райвідділу міліції Донецька був побитий і зґвалтований правоохоронцями міліцейським кийком за розпивання пива на зупинці громадського транспорту Михайло Бєліков. Потерпілий переніс важку операцію. За цей злочин до десяти років позбавлення волі був засуджений Руслан Сутковий. Військовослужбовець Вадим Чижов і старший дільничний інспектор-підполковник міліції Олег Заєць отримали умовні терміни: 4 і 5 років відповідно.

Суд відмовився визнати вимогу адвоката виплатити потерпілому Бєлікову 2 млн грн моральної шкоди. Замість цього йому виплатять 250 тис. грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

518