Сьогодні об одинадцятій годині ранку в Києві було скоєно напад на АЗС, повідомляє управління Державної служби охорони при ГУМВС України в місті Києві. Наряду групи затримання Голосіївського відділу ДСО надійшов сигнал «тривога» з автозаправки,що охоронялася. Вже через кілька хвилин працівники міліції охорони були на місці виклику.

Жінка-касир розповіла, що в приміщення АЗС зайшов невідомий чоловік і, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, став вимагати гроші з каси. Коли вона віддала гроші, нападник вибіг з АЗС. Дівчина, не розгубившись, відразу ж натиснула кнопку тривожного виклику міліції. Правоохоронцям повідомили, що підозрюваний побіг через дорогу в поле.

«На допомогу був викликаний додатковий наряд групи затримання. При переслідуванні з'ясувалося, що злочинець кинувся у бік житлових будинків. Міліціонери, знаючи територію, передбачили дії підозрюваного. Після невдалої спроби перелізти через паркан чоловік став бігти вздовж огорожі, де назустріч йому виїхав наряд Державної служби охорони. Підозрюваний одразу ж був затриманий», - наголошується в повідомленні.

При поверхневому огляді у затриманого було виявлено грошові кошти у сумі близько 500 гривень й іграшковий пістолет.

Наразі з'ясовуються всі обставини події.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

102