Шевченківське районне управління міліції Києва закрило кримінальну справу, відкриту за фактом некоректних висловлювань солістки Національної опери України Катерини Абдулліної, повідомили в прес-службі районної міліції.

«Провадження закрили в кінці листопада», - зазначила прес-офіцер міліції Шевченківського району Наталія Калиновська.

За її словами, провадження закрито «за умови відсутності складу кримінального правопорушення», передає «РБК-Україна»

Солістку Національної опери України Катерину Абдулліну, яка спровокувала гучний скандал висловом про «бидлячі» українські школи, відсторонили від участі у виставах, що позначиться на оплату її праці.

Нагадаємо, що в низці українських ЗМІ з'явилася інформація, що солістка Національної опери України Абдулліна на своїй сторінці в соцмережі Facebook назвала «бидлячими» українські школи. Крім того, артистка зазначила, що в російськомовній гімназії «контингент батьків різко відрізняється від бидлячих українських шкіл» і висловила радість, що її дитина вчиться серед морально здорових дітей, а не серед бидла».

Міністерство культури України, в свою чергу, висловило жаль з приводу особистої культури солістки і зажадало публічного вибачення співачки за образу українського суспільства.

Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, згідно з якою Абдулліна стверджує, що не писала в Facebook пост про україномовні школи й не ображала учнів. За словами артистки, її акаунт зламали.

Правоохоронні органи проводять досудове розслідування за фактом українофобських висловлювань солістки Національної опери України Катерини Абдулліної на своїй сторінці в соцмережі Facebook.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

86