Уряд схвалив законопроект, яким правопорушникам заборонять відвідувати футбольні матчі.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, відповідний документ було розглянуто на засіданні Кабінету Міністрів, яке відбулося 18 грудня.

Проект Закону України «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів)» розроблений МВС на виконання доручення Президента України.

«Метою розробки цього законопроекту є приведення законодавства України з питань забезпечення громадського порядку під час проведення масових спортивних заходів у відповідність з міжнародними стандартами», - йдеться в повідомленні.

Нормативний акт передбачає запровадження нового виду адміністративного стягнення у вигляді заборони відвідувати футбольні матчі особам-порушникам. Для ефективної реалізації цього виду стягнення правоохоронці пропонують ввести персоніфіковані квитки на футбольні матчі із зазначенням імені та прізвища глядача. Крім того, законопроектом передбачено встановлення адміністративної відповідальності за порушення цієї заборони.

У МВС відзначають, що прийняття законопроекту сприятиме підвищенню ефективності заходів щодо забезпечення громадського порядку у зв'язку з проведенням футбольних матчів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

121