Український біатлоніст Дмитро Підручний виграв гонку в дисципліні «мас-старт» в рамках Універсіади в італійському Трентіно, а Ірина Ваврінець в аналогічній жіночій гонці здобула бронзову медаль, повідомляється на офіційному сайті змагань.

У чоловічій гонці з загального старту брали участь 30 найсильніших спортсменів за підсумками попередніх індивідуальних гонок. Підручний став кращим з кращих», допустивши лише один промах на чотирьох вогневих рубежах (20 пострілів) і завершивши гонку за 39 хвилин 0,8 секунди. Друге місце на цій дистанції зайняв чех Томаш Крупчик, третє - росіянин Дмитро Єлхін.

У свою чергу, Ваврінець у жіночій гонці допустила лише один промах на стрільбі. Тим не менш, по дистанції вона не бігла так швидко, відставши від переможниці на 56 секунд. Перше місце посіла чешка Йітка Ландова, лише на 0,2 секунди випередила польку Вероніку Новаковську-Земняк.

Таким чином, на даний момент в активі збірної України 9 медалей у загальнокомандному заліку - по 3 золота, срібла і бронзи. Команда знаходиться на 8-му місці в таблиці. Лідирує, як і раніше збірна Росії, у якої 42 нагороди - 13-13-16.

Нагадаємо, Універсіада в Трентіно триватиме до 21 грудня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

265