Практично всі свої зобов'язання перед Парламентською асамблеєю Ради Європи Україна вже виконала. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з співдоповідачами Моніторингового комітету ПАРЄ Майліс Репс і Маріеттою де Пурбе-Лундін, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Наші домовленості з Радою Європи практично виконані. Є певні питання щодо прийняття закону про прокуратуру, але я сподіваюся, що парламент найближчим часом його прийме. Наша найбільша проблема не в тому, що ми не готуємо відповідні законопроекти, а в тому, що у нас своєрідна опозиція, яка віддає перевагу зведенню барикад в центрі Києва, а не роботі в парламенті», - сказав Азаров.

Прем'єр-міністр поінформував, що нещодавно відбулися довибори до Верховної Ради, за результатами яких перемогли чотири з п'яти кандидатів у депутати, які не представляють опозицію. Крім того, були вибори в 95 місцевих рад, 90 з яких перемогли представники Партії регіонів. «З 95 виборів до місцевих рад 90 виграли кандидати від Партії регіонів - ось відповідь народу, який показав свою підтримку», - вважає Азаров.

За його словами, експерти впливових світових кредитно-рейтингових агентств констатували, що після призупинення асоціації України з ЄС та підписання угод з РФ знизився можливий ризик дефолту і підвищився рейтинг країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

342