Міністерство закордонних справ України закликає офіційні особи деяких іноземних держав і міжнародних організацій залишатися неупередженими спостерігачами і відсторонитися від внутрішньополітичних процесів в Україні. Про це йдеться в заяві МЗС, повідомляє Департамент інформаційної політики міністерства.

«Останнім часом офіційні особи деяких іноземних держав і міжнародних організацій намагаються брати безпосередню участь у внутрішньополітичних процесах в Україні. У зв'язку з цим закликаємо всіх наших іноземних партнерів залишатися об'єктивними і неупередженими спостерігачами, демонструвати стриманість у публічних оцінках, керуватися основоположними принципами міжнародного права і поважати суверенне право народу України самостійно вирішувати питання внутрішнього розвитку», - наголошується в повідомленні.

Як зазначають у МЗС, українське суспільство в дусі відданості загальноєвропейським цінностям здатне досягти необхідного компромісу. Президент України і представники всіх зацікавлених сторін вже ведуть пошук шляхів урегулювання ситуації, зокрема в рамках загальнонаціонального круглого столу «Об'єднаємо Україну».

«У зв'язку з пропозиціями окремих іноземних партнерів про посередництво у врегулюванні ситуації в Україні, в тому числі з використанням відповідних міжнародних організацій, підкреслюємо особливе значення самостійного вирішення українцями проблемних питань внутрішньополітичного життя», - зазначають у міністерстві.

Нагадаємо, перше засідання Загальнонаціонального круглого столу відбулося 10 грудня. 20 грудня відбудеться чергове засідання Загальнонаціонального круглого столу «Об'єднаємо Україну».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

395