Сьогодні Печерський райсуд столиці оголосив вирок 27-річному випускникові КНУ будівництва та архітектури, який був раніше заарештований у зв'язку з масовими заворушеннями біля Адміністрації Президента 1 грудня.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, під час досудового слідства підозрюваний беззаперечно визнав факт своєї активної участі в груповому порушенні громадського порядку і погодився на укладення угоди про визнання провини.

«З урахуванням щиросердного каяття підсудного і повного визнання ним провини у інкримінованому злочині, суд затвердив укладену угоду і призначив чоловікові покарання у вигляді штрафу», - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що раніше ще п'ятеро з арештованих активістів визнали в суді свою провину в груповому порушенні громадського порядку під час мітингів у центрі столиці. Вказані особи також засуджені до покарання у вигляді штрафу та звільнено з-під арешту в залі суду.

Як повідомляв ForUm, починаючи з 11 грудня київські суди різних інстанцій почали відпускати на свободу учасників заворушень у Києві.

Як відомо, 1 грудня невідомі зробили спробу штурму Адміністрації Президента, після чого було затримано дев'ятьох порушників громадського порядку.

Суд прийняв рішення про обрання їм запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2873