Кабінет Міністрів України на виконання закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» доручив випустити дворічні облігації зовнішньої державної позики на загальну суму 3 млрд дол. і ставкою прибутковості 5%.

Відповідну постанову уряду №904 від 18 грудня оприлюднено на урядовому порталі.

«Номінальна вартість однієї облігації становить 200 тис. доларів США та/або більшу суму, що є цілим числом, кратним 1 тис. доларів США. На облігації нараховується дохід за ставкою 5% річних. Процентний дохід за облігаціями виплачується щорічно 20 червня та 20 грудня, починаючи з 20 червня 2014 року. Погашення облігацій здійснюється 20 грудня 2015 р.», - йдеться в постанові.

Погашення та обслуговування облігацій здійснюється за рахунок коштів, передбачених Законом про Державний бюджет України на відповідний рік для погашення та обслуговування державного боргу. Умови розміщення облігацій визначаються проспектом емісії.

Також цією постановою Кабмін доручив Міністерству фінансів здійснити випуск облігацій згідно із затвердженими умовами, а також при складанні проекту Державного бюджету України на відповідний рік передбачати кошти для погашення та обслуговування облігацій.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

229