Коментуючи домовленості, досягнуті між Україною та Росією, Володимир Путін особливо підкреслив, що мова йде, насамперед, про братню допомогу українському народові. На це звернув увагу народний депутат, перший заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, повідомляє прес-служба ПР.

«Особливо хотілося б відмітити слова Володимира Путіна про те, що рішення про фінансову допомогу Україні та зниження цін на газ були прийняті заради народу України та виходячи з прагматичного підходу», - зазначив депутат.

«Все сталося саме так, як обіцяла влада, як казала Партія регіонів: ми зберігаємо прихильність європейському курсу інтеграції і підтримки нормальних економічних відносин з Російською Федерацією. Всі казки опозиції про вступ до Митного союзу і будь-які поступки з боку України так і залишилися казками. Мабуть, цим і пояснюються ті емоційні і плутані промови самозваних лідерів опозиції з трибуни майдану. Адже не побачити вигоду від угод, підписаних Віктором Януковичем, може тільки сліпий або недосвідчений політик», - заявив Чечетов.

Він також додав, що «найкращою оцінкою домовленостей у Москві є заяви провідних європейських політиків. І Ангела Меркель, Штефан Фюле, та інші вже сказали, що підписані Президентом України угоди у жодному разі не закривають Україні шлях у Європу».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

112