Президент України Віктор Янукович святкуватиме Новий рік у Києві. Про це він заявив в інтерв'ю представникам українських ЗМІ.

«Як і в попередні роки, я нікуди не буду виїжджати з України. Триматиму руку на пульсі. Швидше за все, буду в Києві. Сьогодні онуків вже запросив у гості, привітав з Днем Святого Миколая, підказав, де лежать подарунки, які приховали мої діти», - розповів він.

Також Янукович повідомив, що вчора пізно вночі розмовляв зі своїми дітьми. «Вони запитували, що я хотів би подарувати онукам. Вони ж різні, тому у всіх різні інтереси. Старший вже зовсім дорослий. На День Святого Миколая ми зробили онукам символічні подарунки, а на Новий рік вже зробимо такі подарунки, яким вони зрадіють. Ми їх не дуже балуємо. Мої хлопці багато вчаться, займаються спортом. Я хочу, щоб вони були здоровими і росли серйозними чоловіками», - сказав Янукович.

Президент сказав, що радить своїм онукам любити життя, тоді воно любитиме їх у відповідь. «Я хочу, щоб вони були сильними духовно і фізично, щоб були добрими та чесними, любили людей. Кожен дідусь і бабуся бажають своїм онукам бути щасливими. Для цього нам і треба жити і багато працювати», - вважає він.

При цьому він назвав рік, що минає, складним для України. «2013 рік, як і будь-які інші, мав своє забарвлення. Дуже непростий рік, складний, важкий. Але не хочу Господа Бога гнівити, за всі дані ним випробування я завжди дякую. Чим більше випробувань, тим більше можливостей відчути себе сильнішим. Цей рік дав нам випробування, і як мінімум наступний ми зустрінемо, будучи сильнішими. Я б хотів, щоб ми завжди вірили в свої сили. На цьому шляху нам потрібно об'єднуватися», - вважає Президент.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235