Україна - братська країна, і Росія повинна підтримати її у складній ситуації, це головна причина наших рішень. Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін у ході прес-конференції.

Рішення про кредитування України і зниження цін на газ для країни прийнято у зв'язку зі складним економічним, соціальним і політичним становищем України, сказав він, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Якщо ми говоримо про Україну, як про братню країну, то ми повинні підтримати український народ. Це головна причина», - сказав Путін.

Президент вважає справедливими умови газового контракту з Україною, укладеного в 2009 році. «Я вважав і вважаю, що цей контракт повністю економічно обґрунтований. І ніхто нікого не «душив», - сказав він.

За словами російського лідера, рішення підтримати Україну прийнято з реального розуміння складнощів Києва з платежами, щоб не добивати основного партнера.

Президент додав, що Росія не проти Асоціації України з Європою, але вона буде захищати свій ринок.

Як повідомляв ForUm, Росія розмістить у цінних паперах українського уряду частину своїх резервів з Фонду національного добробуту (ФНБ) обсягом $15 млрд.

17 грудня ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» підписали доповнення, яке дає можливість «Газпрому» знизити ціну газу для України майже на третину.

Фінансовій і соціально-економічній стабільності в Україні сьогодні вже ніщо не загрожує, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

110