Ніякого перетягування канату з Євросоюзом щодо України немає. Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає РІА «Новости».

«Я думаю, що, звичайно, зараз у наших українських партнерів емоцій з надлишком. Вони, на жаль, підігріваються різними гостями з-за кордону, які ходять по Майдану. Це ще більше робить емоції надлишковими. Коли хтось не в змозі впоратися зі своїми емоціями, вони можуть приходити до таких висновків, робити такі висновки, які, напевно, далекі від того, щоб претендувати на об'єктивність», - сказав Пєсков в інтерв'ю телеканалу «Росія 24», відповідаючи на питання про критику російських ЗМІ з боку представників опозиції, і влади Києва.

«Ніякого перетягування канату з ЄС щодо України немає і не було», - підкреслив прес-секретар глави держави.

Нагадаємо, Президент Російської Федерації Володимир Путін повідомив, що Росія розмістить у цінних паперах українського уряду частину своїх резервів з Фонду національного добробуту (ФНД) обсягом $15 млрд.

Вчора ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» підписали доповнення, яке дає можливість «Газпрому» знизити ціну газу для України майже на третину.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

372
Классические туфли мужские