Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену від станції «Райдужна» в напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина буде побудована через проспект В. Маяковського. Відповідне розпорядження було підписане в Київській міській державній адміністрації, повідомляє прес-служба адміністрації.

Згідно з документом, Департамент транспортної інфраструктури КМДА визначить генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт з проектування та спорудження ділянки.

Також фахівці мають розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та затвердити, а профільний департамент надати інвестиційні пропозиції щодо включення вищезазначених робіт до програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013-й і наступні роки.

Крім того, згідно з розпорядженням, після завершення робіт передбачається відновлення покриття проїзної частини на всю ширину дороги і передача її в установленому порядку КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних доріг і споруд на них Деснянського району».

Нагадаємо, будівництво метро на Троєщину планується почати не раніше березня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2896