Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену від станції «Райдужна» в напрямку житлового масиву Вигурівщина-Троєщина буде побудована через проспект В. Маяковського. Відповідне розпорядження було підписане в Київській міській державній адміністрації, повідомляє прес-служба адміністрації.

Згідно з документом, Департамент транспортної інфраструктури КМДА визначить генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт з проектування та спорудження ділянки.

Також фахівці мають розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та затвердити, а профільний департамент надати інвестиційні пропозиції щодо включення вищезазначених робіт до програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2013-й і наступні роки.

Крім того, згідно з розпорядженням, після завершення робіт передбачається відновлення покриття проїзної частини на всю ширину дороги і передача її в установленому порядку КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних доріг і споруд на них Деснянського району».

Нагадаємо, будівництво метро на Троєщину планується почати не раніше березня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2891
Туфли осень-зима Everest