Непростою політичною ситуацією в країні останнім часом стали користуватися шахраї, які виманюють гроші у довірливих громадян, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

«Головам облдержадміністрацій, райдержадміністрацій, райрад, міськрад, селищних та сільських рад, підприємствам та організаціям і простим громадянам направляється фальшивка: нібито Указ Президента «Про заходи щодо ліквідації наслідків подій, які відбуваються зараз в країні», - йдеться в повідомленні.

У Кабміні відзначають, що фальшивка насправді безграмотна, нічим не схожа на справжній документ. «Наприклад, на нібито указі стоїть нібито печака... Кабінету Міністрів. Цей «Указ» вимагає «У зв'язку з катастрофічною ситуацією, яка склалася в нашій країні... зібрати та надати фінансову допомогу для врегулювання даної ситуації». Потім вказані банківські реквізити для перерахування такої допомоги і поставлена печатка Кабінету Міністрів», - повідомили в уряді.

«Просимо керівників і громадян бути пильними і не надавати «фінансову допомогу» шахраям. А якщо комусь відомо, хто це робить, необхідно повідомити правоохоронним органам і таким чином захистити суспільство від шахрайства», - сказано в повідомленні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127