В перспективі українські виробники зможуть сертифікувати свою продукцію в Україні для поставок на ринок країн Митного союзу. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов за підсумками торгового діалогу з Євразійською економічною комісією - наднаціональним органом Митного союзу.

«Ми приділили увагу питанню технічного регулювання. Завдання полягає в тому, щоб наші виробники, які постачають продукцію на ринок МС, могли легко, спокійно, з мінімальними витратами часу і грошей постачати свої товари в Білорусь, РФ, Казахстан», - сказав Прасолов, повідомляє «УНІАН».

Він повідомив, що наприкінці січня відбудеться третє засідання координаційної групи з питань технічного регулювання, у рамках якого буде сформована «дорожня карта» уніфікації технічних стандартів.

«Мова йде про те, щоб у підсумку вийшло так, щоб український завод, який постачає продукцію, наприклад, в РФ, міг на території України в органі сертифікації, акредитованому ЄЕК, отримати необхідні документи», - сказав міністр.

За словами Прасолова, зараз українські підприємства повинні звертатися в органи сертифікації країн МС, що ускладнює діяльність у першу чергу малого і середнього бізнесу.

Як раніше повідомляв ForUm, президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна в результаті врегулювання торговельно-економічних відносин з РФ зможе в рази збільшити постачання своєї продукції в Росію та інші країни Митного союзу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2020