Вітчизняні сільгосппідприємства за 11 місяців 2013 року збільшили виробництво аграрної продукції на 18,4%, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«За попередніми прогнозами, виробництво продукції АПК у 2013 році складе близько 250 мільярдів гривень, а його приріст - майже 12%. Це значні досягнення. І вже за результатами роботи аграрного сектора за 11 місяців можна резюмувати, що виробництво аграрної продукції зросло на 11,7%. Дуже важливо, що позитивну тенденцію показали як сільгосппідприємства, так і господарства населення», - зазначив міністр.

Так, підприємства аграрного сектора виробили на 18,4% продукції більше, ніж за аналогічний період минулого року. Господарства населення, в свою чергу, наростили виробництво на 5,2%. Збільшення показників відбулося як у рослинництві, так і у тваринництві.

«Одним з ключових завдань Мінагрополітики є нарощування обсягів сільгоспвиробництва в господарствах населення. Це сприяє як забезпеченню продовольчої безпеки, так і зростанню доходів одноосібників. Зараз ми спостерігаємо дуже позитивну динаміку. У рослинництві це 7,2%, а в тваринництві - 1,8%. Для цього Уряд продовжує програми підтримки, зокрема у тваринництві», - повідомив Присяжнюк.

Нагадаємо, що відповідно до Стратегії розвитку аграрного сектора економіки України до 2020 року виробництво сільгосппродукції вдасться збільшити на третину. Насамперед - за рахунок рослинництва. Саме в цій галузі обсяги виробництва збільшаться вдвічі. Крім того, позитивні тенденції закріпляться і в тваринництві. Тут зростання має скласти не менше 20%.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

79